Girne, KKTC / İstanbul, Türkiye
+90 392 816 09 12
info@limasolgyo.com
 

Yasal Uyarı

Şirket internet sitesindeki veriler tamamen bilgilendirme amaçlı olup; Limsol GYO, internet sitesinde yer alan her türlü bilgiyi değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkına sahiptir. İnternet sitesinde yer alan bilgiler ve doğrulukları tarafımızca değiştirilebilir , site içeriğinin kullanımından doğan zararlardan Limasol GYO yönetimi ve çalışanları sorumlu değildir.

Gizlilik

İnternet sitemizin bazı bölümlerinde isim, e-posta adresi, telefon numarası gibi kişisel iletişim bilgilerinin yazılması gereken formlar bulunmaktadır. Limasol GYO, ziyaretçilerinin kişisel bilgilerinin gizliliğine saygı göstermekte olup, paylaşılan veriler kanuni zorunluluklar dışında üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır.

Müşterilerimizin ve ziyaretçilerimizin şahsi bilgilerini (adres, telefon, faks, e-posta adresi vb.) Şirketimiz ile paylaşmaları halinde söz konusu bilgiler sadece kampanya, tanıtım, duyuru, değişiklik, bilgilendirme iletileri göndermek için kullanılacak ve yasal zorunluluklar veya izniniz haricinde kesinlikle 3. şahıs ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.