Girne, KKTC / İstanbul, Türkiye
+90 392 816 09 12
info@limasolgyo.com
 

Limasol GYO Çalışma Modelimiz

Çalışma Modeli

Limasol Türk Kooperatif bankası girişimi olan Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı gayrimenkul alanında yatırım yapmak isteyenlere en iyi fırsatlar sunmayı hedefler. Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı en doğru emlak yatırımı ve en uygun kredi olanaklarını buluşturarak emlak yatırımcılarının ve son kullanıcıların en iyi seçimi yapmalarını hedeflemektedir.

Halka Arz

Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın KKTC’de yaratmış olduğu yenilikçi hizmetlerden 1 tanesi de kira getirisi ile GYO’nun daimi finansal döngüsünü sağlamaktır. GYO sayesinde taşınmaz inkişafının güvene alınması sağlanmıştır. Daha ilerici bir uygulama olan ve topluca büyüyen inşaat portföyünden kısa ve uzun yatırım araçları halka sunulacaktır. Taşınmaza dayalı yatırım araçlarının halka arzının uluslararası IPO Standartlarında gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Yönetim Hizmetleri

Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yatırım yapmış olduğu taşınmazların kiralanması ve kira gelirinin taşınmazı satın alanlara aktarılması hizmetini de sunmaktadır. Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı kendi malı olan taşınmazların kira gelirlerini de belli oranda Limasol GYO hissedarlarına ve finansal araç sahiplerine dağıtmayı hedeflemektedir.